Skip to content

HİZMETLER

Montaj İşlemi

Montaj İşlemi

Gökzemçelik firması olarak, yurt içi ve yurt dışı montaj hizmeti sağlamaktayız. Ekibimiz tüm süreçte verimli bir şekilde çalışarak, zamanlama ve güvenlik kurallarına titizlikle uymaktadır. Gökzemçelik ekibi müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya ve beklenmedik bir konstrüksiyon probleminde, sahada hızlı çözüm bulmaya odaklanmıştır. Yurt dışında bulunan müşterilerimiz bizden destek talep ettiklerinde, alanında uzman süpervizörlerimiz, çalışanlar ile yönetimi montaj alanında bir araya getirmektedir. Montaj ekibini yönlendirerek süreci takip etmekte ve saha içi uygulamalarda destek sağlamaktadır. Gökzemçelik Afrika’dan Asya’ ya, Asya’dan Avrupa’ya birçok kıtada hizmet vermektedir.

Onarım Politikası

Onarım Politikası

Doğru parçaları seçmek konusunda fazlasıyla titiz davranmaktayız, bu nedenle üretimini sağladığımız ürünlerde ancak çok uzun yıllar kullanımdan dolayı hasar oluşabilmektedir. Onarım politikamız; ilk olarak hasar ya da arızayı müşterilerimize ek bir masraf çıkarmadan onarmaktır. Gerektiğinde yedek parçayı değiştirmekte ve bunun için ek garanti süresi vermekteyiz.

7/24 Satış Sonrası Destek

7/24 Satış Sonrası Destek

7 gün 24 saat servis desteği sağlamaktayız. Yurt genelinde çalışan servis ekiplerimiz müşterilerimize planlı ziyaretler düzenlemekte ve gerektiğinde onarım hizmeti sağlamaktadır. Bu ziyaret sürecinde herhangi bir onarım gerekmesi ihtimaline karşı tüm yedek parçalar servis ekiplerimizde hazır bulunmaktadır ve onarım olabilecek en hızlı şekilde sağlanmaktadır. Acil tamirat gerektiren durumlarda genellikle aynı gün 3 saat içerisinde çözüm sunulmaktadır. Yurtdışı müşterilerimiz için her zaman telefon desteğimiz bulunmaktadır, bazı durumlarda o ülkedeki distribütörlerimiz müşterilerimizi ziyaret ederek sahada onarım sağlayabilmektedir.

Montaj İşlemi

Montaj İşlemi

Bazen montaj sonrası müşterilerimizin gereksinimleri bireysel ya da zorunlu sebeplerle değişebilmektedir. Bu gibi durumlarda motor türünün değişiminden, yeni sağlam parça eklemelerine kadar müşterilerimize destek olmaktayız.

Garanti Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünlerimiz garantilidir. Garanti süreleri alımla birlikte belirtilecektir.

Bakım ve Onarım Anlaşmaları

Bakım ve Onarım Anlaşmaları

Anlaşmamız kapsamında, teknisyenlerimiz hasarı oluşmadan tespit edebilmek adına müşterilerimize düzenli ziyaretler gerçekleştirmektedir. Böylece ürünler her zaman çalışır ve kullanılabilir olmaktadır.

Çizimler

Çizimler

Mimarlar için özel destek ekibimiz bulunmaktadır. Tüm ürünler için ölçeksiz imalat çizimleri sağlayabilmekteyiz. Hatta ürünlerimizin, projenize tam uyacak şekilde özel boyutlu çizimlerini yapabilmekteyiz. Motor tahrik- kombinasyonunun geniş bir veri tabanı hâlihazırda elimizde bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3 Boyutlu Çizim / Tasarım Aşamaları

3 Boyutlu Çizim / Tasarım Aşamaları

Arzu ettiğiniz takdirde ürünün son halini kafanızda canlandırabilmeniz için ticari ve endüstriyel kepenklerimizin üç boyutlu çizim dosyalarını sizinle ya da müşterinizle paylaşabilmekteyiz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kitapçık & Kullanım Talimatları

Kitapçık & Kullanım Talimatları

Ticari ve endüstriyel kepenk modellerimizin kullanım talimatlarını kitapçık halinde sunmaktayız. Aynı zamanda videolu kullanım talimatları da mevcuttur. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Çözümler

Özel Çözümler

Projeniz için farklı bir kapıya ihtiyacınız varsa, isteklerinize özel tasarım yapabilmekteyiz. Uzman ekibimiz (vinil, çelik tel örgü gibi) farklı malzemeler ile sarmal kafes modelleri tasarlayabilmektedir. Aynı zamanda, özel yapım dairesel ve yana açılır bahçe kapıları tasarlayıp kurabilmekteyiz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.