Skip to content

HAKKIMIZDA

Tecrübeli ve eğitimli bir ekibi olan genç dinamik istekli ve işini seven bir firmayız. En büyük sermayemiz işimizi seviyor olmamızdır.

Gökzem çelik kasa ve kepenk sistemleri fiziksel güvenlik ürünlerinin tedarikçisi sekmentinin lider imalatçısıdır. Yüksek kaliteli çelik kasa ve kepenk sistemleri ekipmanlarını bankalara son kullanıcılar hükümet ofislerine kuyumculara otellere ve tüm dünyadaki çok uluslu şirketlere temin ediyoruz . Gökçelik bir aile firması olarak Gaziantep’te 1971 yılında kurulmuştur. 2012 yılında Kurucumuz Babamız Zeki Maydanozoğlu’nun isminin baş harflerini alarak Gökzem çelik olarak müşterilerimizin değerlerini korumaya devam ediyoruz .

Gökzem Çelik kasa ve kepenk sistemleri iş felsefesi yenilikçi tasarım modern materyallerin kullanımı ile en iyiyi elde etmek ve fiziksel güvenliğe odaklanarak güvenlik ürünlerinin üretimini testini ve pazarlamasını geliştirmektedir.

Evde ofis ortamında para kasaları şiddetli patlama yangın ve elmas uçlu matkap gibi modern saldırı metotlarına karşı para mücevherat ve dökümanları en iyi şekilde korumak için demonte kasalar ve yüksek güvenlikli kasaları her ebatta imal ediyoruz.

Büyük bankalar ve finansal kuruluş değerlerinin korunmasında her zaman Gökzem Çelik kasa ve kepenk sistemlerine güvenir.

Gökzem Çelik kasa ve kepenk sistemlerini fabrikası ve merkez bürosu Gaziantep’te bulunuyor.

Türkiye’de ve Dünyada ticaret yapan birçok firma ile çalışıyoruz ve 20 ’nin üzerinde ülkeye kasa yapıyoruz .

Kısacası biz bu işi biliyor ve gerçekten seviyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Üstün Hizmet

Üstün Hizmet

Satın alma süreci ve sonrasında müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak adına yüksek kalitede üretim sağlamakta ve üst düzey hizmet sunmaktayız.

İş Güvenliği

İş Güvenliği

Olası iş kazalarını önlemek için güvenilir işletim sistemleri ve sağlam ürünler kullanmaktayız.

Çözümün Bir Parçası Olmak

Çözümün Bir Parçası Olmak

Olası bir problemde, deneyimli ekibimiz ile sorunu tespit etmek, çözmek ve ayrıcalıklı bir müşteri deneyimi yaşatmak için farklı çözüm yolları sunmaktayız.

Takım Çalışması

Takım Çalışması

Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve daha da büyümesine destek olmak için Gökzemçelik ekibi olarak uyum içerisinde çalışmaktayız.

Dürüstlük

Dürüstlük

Verdiğimiz taahhütleri doğru bir şekilde ve zamanında yerine getirmekteyiz.

Müşteri Ortaklığı

Müşteri Ortaklığı

Müşterilerimiz aynı zamanda ortaklarımızdır ve önceliğimiz her zaman onlardır. Ortaklıklarımızı, sağlam, güvenilir ve uzun soluklu ilişkiler inşa etmek üzerine kurmaktayız.